Järelmaks

Aare Autopood võimaldab sõiduki ostmist järelmaksuga kuni 36 kuuks, esmase sissemaksega alates 0 eurot!

Esmase sissemakse suurus sõltub konkreetsest ostetavast sõidukist ning ostusoovi avaldanud isiku eelnevast maksekäitumisest. Esmase sissemaksena aktsepteerime ka Teie vana sõidukit.

Vajalik on minimaalselt ühe käendaja olemasolu! Vastuse järelmaksu võimaldamise või tagasilükkamise kohta anname esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24h jooksul.

Positiivse otsuse ja edasise lepingu sõlmimise korral, arvestatakse Teie soovidega nii maksekuupäeva kui ka kuumakse suuruse määramisel. Vajadusel on Teil võimalik võtta kuni 2 kuu pikkune maksepuhkus, mille ajal tuleb tasuda vaid intressimakseid.

Intress sõiduki ostmisel järelmaksuga on max. 1,9 % kuus. 

Järelmaksu lepingutasu on  95 eurot ja tuleb tasuda lepingu sõlmimisel. Esimese kuumakse tasumine toimub kuu aja pärast peale lepingu sõlmimist maksegraafiku alusel.

Kui Te soovite sõidukit osta järelmaksuga, pöörduge palun meie müügiplatsile Mustjõe 45 Tallinn,  Aare Autopood või saatke ostja ja käendaja nimi ning isikukood meie e-posti aadressile info@aareautopood.ee või täitke allolev järelmaksu taotlus. Peale kiiret andmetega tutvumist võetakse Teiega ühendust ning positiivse vastuse korral lepitakse kokku aeg tehingu läbiviimiseks müügiplatsil.

Aare Autopood Oü ei paku järelmaksu "Komisjonimüügis" olevatele sõidukitele. Selliste sõidukite ostmiseks järelmaksuga on Teil võimalik kasutada erinevate teiste laenupakkujate teenuseid. (Kreditex Oü, Mogo Oü, Väikeliising Oü, liisingfirmad, pangad jne.)

Vaata meie müügiplatsi asukohta klikkides kodulehel "Asukoht ja kontakt".

TAOTLUSE ESITAMISEGA OÜ-le AARE AUTOPOOD NÕUSTUN MINU ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISEGA OÜ AARE AUTOPOOD POOLT. ÜHTLASI NÕUSTUN PÄRINGU TEGEMISEGA KREDIIDIINFO AS-i MINU MAKSEVÕIME HINDAMISEKS. MULLE ON TUTVUSTATUD JÄRELMAKSULEPINGU TINGIMUSI. TINGIMUSED ON KÄTTESAADAVAD WWW.AAREAUTOPOOD.EE

 

JÄRELMAKSU TINGIMUSED

1. Järelmaksu võimaldatakse Eesti Vabariigi kodanikule vanuses 18 kuni 70 a.

2. Järelmaksu taotlejal ei tohi olla tähtaja ületanud laene ega võlgnevusi mistahes instantside ees (kohtutäiturid, inkassofirmad, politsei, pangad või muud asutused). Võlgnevuseks ei loeta laene, liisinguid või järelmakse, mille tasumine toimub korrektselt. Järelmaksu taotlejal ei tohi olla kehtivat kriminaalkaristust.

3. Järelmaksu taotlejal peab olema kehtiv juhiluba (vähemalt B-kategooria sõiduki juhtimisõigus) ja lepingu sõlmimisel kaasas isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass või juhiluba).

4. Sõiduki ostmiseks järelmaksuga on vajalik vähemalt ühe käendaja olemasolu. Kokkuleppel müüjaga pole käendaja olemasolu vajalik juhul, kui ostja tasub esmase sissemaksena vähemalt 20% sõiduki hinnast. Käendajale kehtivad võrdsed tingimused järelmaksu taotlejaga (v.a juhiloa nõue).

5. Kui järelmaksu soovib taotleda juriidiline isik, on vajalik kahe eraisikust käendaja olemasolu.

6. Kui Te soovite mõnda sõidukit eelnevalt broneerida, on Teil vaja tasuda tagatisrahana minimaalselt 50 eurot Oü Aare Autopood arveldusarve numbrile - Swedbank EE592200221058386393. Tagatis tagab broneeringu 5 päevaks ja arvestatakse sõiduki hinnast maha ostu vormistamisel. Iga järgneva päeva broneerimisel arvestatakse lisatasu 10 eurot päev. Makse selgituseks panna auto mark, reg.nr, ostja nimi ja kuupäev, millal ostja tuleb tehingut sõlmima.

NB! Tagatisraha ei kuulu sõiduki broneerijale tagastamisele juhul kui broneerija sõiduki ostust olenemata põhjustest ja omal soovil loobub.

Peale makse teostamist palume kindlasti anda meile sellest teada meili teel, helistades või saates vastavasisulise sms-i. Sõidukit on võimalik broneerida max. 30 päevaks.

7. OÜ Aare Autopood jätab endale õiguse keelduda järelmaksu võimaldamisest ka juhul, kui kõik eelpool nimetatud tingimused on järelmaksu taotleja poolt täidetud. OÜ Aare Autopood ei ole kohustatud põhjendama järelmaksu andmisest keeldumist.

 

Teie kontaktandmed

Teie sissetulekud ja väljaminekud (laenud ja liisingud).

Käendaja kontaktandmed

Millist sõidukit soovite järelmaksuga soetada? *