Sõidukite ost ja komisjonimüük

Sõidukite ost

Ostame ära Teie jaoks vana või kasutult seisva sõiduki, mis ei ole vanem kui 20a. Hind kokkuleppel!

Sõidukil peaks soovitavalt olema ülevaatus kehtivusega veel vähemalt 3 kuud. Mittekehtiva ülevaatuse puhul on meie pakutav hind mõnevõrra väiksem.

Tulge oma sõidukit meie müügiplatsile näitama või kutsuge Teile sobivasse asukohta vaatama. Tuleme kohale üle Eesti ning sobivusel on võimalik koheselt teostada ostu-müügi tehing.

Soovi korral saatke meile oma sõidukist pildid (värskelt tehtud pildid mõlemast küljest, eest, tagant ja salongist), tehnilised andmed ja soovitav hind allolevat vormi kasutades, et saaksime Teile esmase pakkumise teha.

Komisjonimüük

Pakume Teile võimalust tuua oma sõiduk meie müügiplatsile komisjonimüüki, mis säästab Teid tülikast ja aeganõudvast asjaajamisest!

Võtame sõidukeid müüki ainult otse omanikult, omaniku poolt väljastatud volituse alusel või edasimüüjalt, kellel on omanikuga sõlmitud ostu-müügi leping.

Seisutasu müüki toodud sõiduki eest on 1 eur ööpäevas, mida ei arvestata, kui toimub sõiduki müük uuele omanikule.

Vahendustasu sõiduki müügi korral on 5% müügihinnast, kuid mitte vähem kui 100 eurot. Samuti võimaldame sõiduki reklaamimist meie firma kodulehel ja portaalis Auto24.ee. Reklaamitasu vastavalt Auto24.ee hinnakirjale

1.

Teie kontaktandmed:

Sõiduki tehnilised andmed:

Lisainfo:

Lisa sõiduki pildid:

2.